Yedi Psikopat - Seven Psychopaths - 2012 - 480p - Dual - Türkçe Dublaj

Yedi Psikopat - Seven Psychopaths - 2012 - 480p - Dual - Türkçe Dublaj

Yedi Psikopat 480p indir


Yedi Psikopat 480p indir
Yedi Psikopat 480p indir
Yedi Psikopat 480p indir

Yedi Psikopat - Seven Psychopaths
2012 ABD , İngiltere
Tür Komedi, Suç
Süre 110 Dak.
Yönetmen : Martin Mcdonagh
Oyuncular : Christopher Walken , Sam Rockwell , Fernando Lara , Colin Farrell , Woody Harrelson , Abbie Cornish , Olga Kurylenko , Helena Mattsson , Harry Dean Stanton , Christopher Gehrman , Joseph Lyle Taylor
Senaryo : Martin Mcdonagh
Yapımcı : Graham Broadbent , Peter Czernin , Tessa Ross , Megan Ellison , Graham Broadbent , Peter Czernin

Marty, Yedi Psikopat adını koyduğu ama hikayesini bir türlü tam olarak kurgulayamadığı kitabını zar zor yazma çabası içerisinde olan bir yazardır. Çılgın yönleri olan, işsiz aktör Billy ise Marty'nin komşusu ve en yakın arkadaşıdır. Bu aralar geçimini ise zengin köpek sahiplerinin köpeklerini kaçırarak, fidye isteyerek sürdürür. Marty'yi ise piskopat biçimde 'çok' sevmektedir. Oldukça befendi bir adam olan ve eşi kanser tedavisi gören Hans ise Marty'nin suç ortağıdır. Geçmişte ortalığı birbirine karıştırmış bir adamken, artık kendisini daha sakin bir hayata ve dine adamıştır. Fakat Billy ve Hans son işlerinde baltayı taşa vururlar. Psikopat bir katil olan Charlie'nin çok kıymetli köpeğini çalarlar. Charlie hayattaki her insanı biricik sevgilisi olan köpeği için öldürebilecek bir delidir. Marty tüm bu kovalamacada nihayet kitabını tamamlayabilecek ilhamı bulur; şimdi mesele Charlie'den kaçıp hayatta kalmaktır!

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Six Shooter filmiyle Oscar kazanan Martin McDonagh üstlenirken, 7 psikopatlık kadroyu ise Colin Farrell, Sam Rockwell, Woody Harrelson, Christopher Walken, Tom Waits, Abbie Cornish ve Olga Kurylenko isimleri oluşturuyor.
480pindir.com iyi seyirler diler...


https://turbobit.net/Seven.Psychopaths.2012.480p.BRRip.DUAL.AC3.XviD.HDA.avi

Yedi Psikopat 480p indir
https://indir.480pindir.com/Seven.Psychopaths.2012.480p.BRRip.DUAL.AC3.XviD.HDA.avi


Buradan Turbobit Premium Alın Ücretsiz %40 Daha Fazla Süre Kazanın
1 Aylık Premium Alana +12 Gün Hediye | 6 Aylık Premium Alana +72 Gün Hediye