Vampir Akademisi - Vampire Academy - 2014 - 480p - Dual - Türkçe Dublaj

Vampir Akademisi - Vampire Academy - 2014 - 480p - Dual - Türkçe Dublaj

Vampir Akademisi 480p indir


Vampir Akademisi 480p indir

Vampir Akademisi - Vampire Academy
2014 - ABD
Tür : Aksiyon, Fantastik, Gizem, Komedi, Korku
Süre : 104 Dak.
Yönetmen : Mark Waters
Oyuncular : Zoey Deutch , Danila Kozlovsky , Lucy Fry , Olga Kurylenko , Cameron Monaghan , Sami Gayle , Claire Foy , Ashley Charles , Sarah Hyland , Dominic Sherwood , Joely Richardson , Bronte Norman-Terrell , Elizabeth Conboy , Ben Peel , Will Tudor , Harry Bradshaw , Edward Holcroft , Charlotte Rickard , Jackson Bews , Gabriel Byrne , Leila Wong , Nick Gillard , Chooye Bay , Chloe-Allyn Gallacher , Mai Arwas , Serhat Metin , Shelley Longworth , Isca Loren
Senaryo : Daniel Waters
Yapımcı : Don Murphy , Susan Montford

Adım Rose Hathaway. On yedi yaşındayım, vampirleri korumak ve öldürmek için eğitildim, kesinlikle yanlış adama aşığım ve en yakın arkadaşım tuhaf büyü güçleri yüzünden kafayı sıyırmak üzere. Hey, kimse lise kolaydır demedi zaten.

Tüm dünyanın merakla beklediği Vampir Akademisine hoş geldiniz. Rose Hathaway yarı insan yarı vampirdir. St. Vladimir Akademisinde kendisi gibi olanlarla birlikte koruyucu olmak için eğitilmektedir. Onun dünyasında vampirler iyi ve kötü olarak iyiye ayrılır: İnsanlarla barışçıl bir şekilde yaşayan, sadece bağışçılardan kan alan ve dört elementten -su, toprak, ateş, hava- birini kontrol edebilme yeteneğine sahip Moroiler. Ve özellikle Moroilerin kanıyla beslenen acımasız Strigoiler. Rose ve diğer koruyucular Moroileri korumak ve Strigoileri öldürmekle görevlidirler.

Roseun en yakın arkadaşı Lissa ise kraliyet ailesinden bir Moroidir ve duyulmamış bir elementi kullanma yeteneğine sahiptir. Yeni dönemde Roseun eğitimi için okulun en iyi ve en güçlü öğretmenlerinden biri olan Dimitrinin atanmasıyla Roseun hayatı değişmeye başlar. Lissanın peşindeki karanlık güçler yaklaşırken, Rose ve Dimitri kötülere karşı beraber savaşacak ve imkansız bir aşk yaşamaya başlayacaktır.
480pindir.com iyi seyirler diler...


https://turbobit.net/VampAk.2014.480p.BDRip.DUAL.AC3-LTRG.480pindir.com.avi

Buradan Turbobit Premium Alın Ücretsiz %40 Daha Fazla Süre Kazanın
1 Aylık Premium Alana +12 Gün Hediye | 6 Aylık Premium Alana +72 Gün Hediye