İntikam Benim - Dead Man Down - 2013 - 480p - Dual - Türkçe Dublaj

İntikam Benim - Dead Man Down - 2013 - 480p - Dual - Türkçe Dublaj

İntikam Benim 480p indir


İntikam Benim 480p indir
İntikam Benim 480p indir
İntikam Benim 480p indir

İntikam Benim - Dead Man Down
2013 - ABD
Tür : : Aksiyon Dram Suç
Süre :118 Dak.
Yönetmen :Niels Arden Oplev
Oyuncular : Colin Farrell , Terrence Howard , Noomi Rapace , Dominic Cooper , Isabelle Huppert , Armand Assante , Franky G , Krystal Tini , Stu Bennett , Rachel Resheff , Robert Vataj , Michael Connolly , John Wooten , Michael McKiddy , Ante Novakovic , Robert Bizik , Andrew Stewart-jones , Luis Da Silva Jr. , James Biberi , Kelly Southerland , Raw Leiba , Jennifer Mudge , Raymond Mamrak , Jennifer Butler , Dario Barosso
Senaryo : J.H. Wyman
Yapımcı : J.H. Wyman

Bir sinema fenomeni olan The Girl With the Dragon Tattoonun ardından ünlü yönetmen Niels Arden Oplev ve güzel oyuncu Noomi Rapace yeni bir intikam hikayesi için yeniden bir araya geliyor. İkiliye bu filmde Colin Farrell da katılıyor.

Farrell, New York'un yeraltı suç örgütü liderinin sağ kolu olan cesur infazcı Victor karakterini canlandırıyor. Victor patronu yüzünden ölen karısı ve kızının intikamını almaya çalışıyor. Patronu gizemli bir katil tarafından tehdit edilince, Victor da detektifliğe soyunuyor. Bu sırada eski kurbanlardan biri olan Beatrice (Noomi Rapace) ise Victor'u baştan çıkarmaya ve ona şantaj yapmaya çalışıyor.

Beatrice ile Victor'ın aralarındaki kimya onları şiddetli sonuçlara yol açan öç almaya sürüklüyor. İntikam ateşiyle yanan iki insan arasındaki ilişkinin etkileyici resmini çizen bu aksiyon-gerilim filminin yapımcılığını ise Neal Moritz (The Fast and the Furious serisi, I Am Legend) ve Joel Wyman (Fringe, Keen Eddie) üstleniyor.
480pindir.com iyi seyirler diler...


https://turbobit.net/Dead.Man.Down.2013.480p.BRRip.DUAL.XviD.AC3-PTpOWeR.HDA.avi

İntikam Benim 480p indir
https://indir.480pindir.com/Dead.Man.Down.2013.480p.BRRip.DUAL.XviD.AC3-PTpOWeR.HDA.avi


Buradan Turbobit Premium Alın Ücretsiz %40 Daha Fazla Süre Kazanın
1 Aylık Premium Alana +12 Gün Hediye | 6 Aylık Premium Alana +72 Gün Hediye