Herkül: Efsane Başlıyor - 2014 - 480p - Dual - Türkçe Dublaj

Herkül: Efsane Başlıyor - 2014 - 480p - Dual - Türkçe Dublaj

Herkül: Efsane Başlıyor 480p indir


Herkül: Efsane Başlıyor 480p indir

Herkül: Efsane Başlıyor - The Legend of Hercules
2014 - ABD
Tür : 3 Boyutlu, Aksiyon, Fantastik
Süre : 99 Dak.
Yönetmen : Renny Harlin
Oyuncular : Kellan Lutz , Scott Adkins , Roxanne Mckee , Liam Garrigan , Liam Mcıntyre , Rade Serbedzija , Johnathon Schaech , Luke Newberry , Jukka Hilden , Kenneth Cranham , Mariah Gale , Sarai Givaty , Spencer Wilding , Bashar Rahal , Rick Yudt , Richard Reid , Radoslav Parvanov , Gaia Weiss , Vladimir Mihailov , Kitodar Todorov , Stefan Shterev , Deana Stoyanova , Mihail Georgiev , Nikolay Petkov , Boris Pankin , Dimo Alexiev , George Zlatarev , Borislav Iliev , Stilyan Mavrov , Elitsa Rajeva , Yavor Baharov , Ivan Stoimenov , Trayan Milenov-Troy , Yapımcılar Boaz Davidson , Renny Harlin , Avi Lerner , Danny Lerner , Gisella Marengo , Les Weldon
Senaryo : Renny Harlin, Sean Hood, Daniel Giat
Yapımcı : Renny Harlin , Gisella Marengo

Tarihin en ünlü mitolojik kahramanlarından biri olan Herkül, izleyicisiyle buluşacağı bu yapımda yabancılarla dolu, tekinsiz bir dünyada zorlu bir maceraya atılıyor. Milattan önce 1200 yılında, antik Yunan şehirlerinden birindeyiz. Dünyada yaşayan kraliçelerden biri, Zeus'un cazibesine kapılır ve ondan bir çocuğu olur. Herkül adını verdikleri bu prens için öngörülen kaderde, zalim kralın hanedanlığını sona erdireceği ve şehre düzen getireceği yer almaktadır. Aradan yıllar geçer, kim olduğunu ve aslen nereden geldiğini bilmeyen Herkül'ün istediği tek şey Girit prensesinin aşkına karşılık vermesidir; ne var ki güzel prensesin daha önce kardeşine söz vermiş olması işleri karıştırır. Herkül tam da bu esnada gerçek kimliği ve kaderiyle yüzleşir. Artık önünde iki yol vardır. Herkül, ya aşkına sahip çıkıp güzel prensesle şehirden kaçmak ya da daha önce çizilmiş olan kaderini takip edip bir kahraman olmayı seçmek zorundadır. Kahramanlığa giden yol ise yabancıların tahmin edilemez tuzakları ve tanrıların gazabıyla doludur.

Kaynağını mitolojik hikayeler ve efsanelerden alsa da işin fantastik boyutundan ziyade gerçekçi ve insan yanına odaklanan yapımın yönetmen koltuğunda Die Hard 2 filminin yönetmeni Renny Harlin bulunuyor. Filmin başrollerini ise Kellan Lutz, Scott Adkins ve Gaia Weiss paylaşıyor.
480pindir.com iyi seyirler diler...


https://turbobit.net/Herefbas.2014.480p.BDRip.DUAL.AC3-LTRG.480pindir.com.avi

Buradan Turbobit Premium Alın Ücretsiz %40 Daha Fazla Süre Kazanın
1 Aylık Premium Alana +12 Gün Hediye | 6 Aylık Premium Alana +72 Gün Hediye