Eski Dostlar - Stand Up Guys - 2012 - 480p - Dual - Türkçe Dublaj

Eski Dostlar - Stand Up Guys - 2012 - 480p - Dual - Türkçe Dublaj

Eski Dostlar 480p indir


Eski Dostlar 480p indir
Eski Dostlar 480p indir
Eski Dostlar 480p indir

Stand Up Guys
2012 - ABD
Tür : Komedi Suç
Süre: 95 Dak.
Yönetmen: Fisher Stevens
Oyuncular:Christopher Walken , Al Pacino , Julianna Margulies , Addison Timlin , Alan Arkin , Katheryn Winnick , Vanessa Ferlito , Mark Margolis , Rick Gomez , Bill Burr , Weronika Rosati , Eric Etebari , Yorgo Constantine
Senaryo :Noah Haidle
Yapımcı: Tom Rosenberg


Filmde Al Pacino, Christopher Walken ve Alan Arkin gibi Oscar sahibi oyuncular son bir destansı gece için bir araya gelen emekli olmuş gangsterler olarak rol alıyor.

Val (Al Pacino) ortağının ismini vermeyi reddettiği için yirmi sekiz yıl hapis yattıktan sonra dışarıya çıkıyor. En iyi arkadaşı Doc (Christopher Walken) ise Val'i almaya geliyor. İkili kısa bir süre sonra ise başka bir eski dostları Hirsch (Alan Arkin) ile buluşuyor. Aralarındaki bağ her zamankinde daha güçlü olan üç arkadaş kaybettikleri ve şimdi yeniden kazandıkları özgürlüğü, aralarındaki sadakati ve geçmişteki güzel günlerini düşünüyorlar. Yaşlarına rağmen, kargaşa çıkarma yetenekleri hala mükemmel. Ancak arkadaşlarından birinin tehlikeli bir sırrı var.

Eski bir mafya babası tarafından bir çıkmaza düşen bu adamın bundan kurtulmak için çok az bir zamanı var. Eski dostların efsanevi bir şekilde bir araya geldikten sonra, durumları daha da ümitsiz bir hal alır ve sonunda geçmişleriyle son kez yüzleşmek zorunda kalırlar.
480pindir.com iyi seyirler diler...


https://turbobit.net/Stand.Up.Guys.2012.480p.BRRip.DUAL.AC3.XviD.HDA.avi

Eski Dostlar 480p indir
https://indir.480pindir.com/Stand.Up.Guys.2012.480p.BRRip.DUAL.AC3.XviD.HDA.avi


Buradan Turbobit Premium Alın Ücretsiz %40 Daha Fazla Süre Kazanın
1 Aylık Premium Alana +12 Gün Hediye | 6 Aylık Premium Alana +72 Gün Hediye