Demir Adam 3 - Iron Man 3 - 2013 - 480p - Dual - Türkçe Dublaj

Demir Adam 3 - Iron Man 3 - 2013 - 480p - Dual - Türkçe Dublaj

Demir Adam 3 480p indir


Demir Adam 3 480p indir
Demir Adam 3 480p indir
Demir Adam 3 480p indir

2013 - ABD
Tür : Bilim Kurgu Aksiyon Macera
Süre:109 dakika
Yönetmen: Shane Black
Oyuncular: Robert Downey Jr. , Don Cheadle , Samuel L. Jackson , Gwyneth Paltrow , Ben Kingsley , Guy Pearce , Jon Favreau , Paul Bettany , Rebecca Hall , James Badge Dale , Mi Yang , Ashley Hamilton , William Sadler , Stan Lee , Yvonne Zima , Stephanie Szostak , Dale Dickey , Ty Simpkins , Spencer Garrett , Bridger Zadina , Chris Gethard , Marco Sanchez , Xueqi Wang , Mark Kubr , Joseph Velez , Rustam Branaman , Roy Mccrerey , Carolyn Foland
Senaryo: Shane Black Drew Pearce
Yapımcı:Stan Lee Victoria Alonso Kevin Feige

Milyarder iş adamı, kahraman ve mucit Tony Stark, bu sefer gücü ondan çok daha fazla, hatta sınırsız bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Üstelik bu düşman, o çok sinirlendirecek bir hamle yaparak özel hayatını yok ediyor. Stark şimdi bu olayların kaynağını araştıracağını zorlu bir mücadeleye giriyor. Fakat en yakınlarını korumak için zekasının ve cesaretinin yanı sıra içgüdülerine de ihtiyacı var. Stark'ın bu savaşında kafasında dönüp duran soru ise belki de tüm olayların en can alıcı yanı: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?
Yarattığı alaycı karakterlerle hayran kitlesini geliştiren Robert Downey Jr.'ı dördüncü kez Tony Stark olarak izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini ise Shane Black üstleniyor.
Filmin çekimlerine Kuzey Carolina eyaletinin Wilmington kentinde gerçekleştirilen filmin senaryosu ise Drew Pearce'e ait. Downey Jr.'a Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Jon Favreau, Ben Kingsley, Guy Pearce, Rebecca Hall, James Badge Dale ve Ashley Hamilton isimleri eşlik ediyor.
480pindir.com iyi seyirler diler...


https://turbobit.net/Yron.Man.3.2013.480p.BRRip.DUAL.AC3.XviD.HDA.avi

Demir Adam 3 480p indir
https://indir.480pindir.com/Yron.Man.3.2013.480p.BRRip.DUAL.AC3.XviD.HDA.avi


Buradan Turbobit Premium Alın Ücretsiz %40 Daha Fazla Süre Kazanın
1 Aylık Premium Alana +12 Gün Hediye | 6 Aylık Premium Alana +72 Gün Hediye